Давайте нарешті дамо слово тим, хто знає, чому вакцинуватися не треба.

На чому ґрунтується їх позиція?

Якими доказами вони нас переконають у тому, що вакцини – зло?

Андрій: “аутизм”

Андрій переконаний, що вакцини викликають аутизм. Жодна експертна оцінка не змінить його думку. Тому що він прочитав статтю 1998 року доктора Уейкфілда, який для нього – мученик.

Петро: “отрута”

Петра жахають усі слова, що вказані серед компонентів вакцин в інструкції та складно вимовляються. Він не дуже розбирається в хімії, але знає, що формальдегід використовується для бальзамування мертвих, а ртуть – це недобре.

Ірина: “обман”

Ірина знає про справжню причину поширення вакцин – прибуток. Усі, від місцевого лікаря і до Всесвітньої організації охорони здоров’я, зав’язані на цьому. Вакцини не допомагають і ніколи не допомагали. Батьки, які погоджуються на імунізацію свої дітей, тільки набивають кишені великих фармкомпаній.

Олена: “гігієна”

На відміну від інших противників вакцинації, Олена вірить, що вакцини безпечні та ефективні. Але вона вважає, що щеплення непотрібні. Захворюваність почала зменшуватися, коли набули поширення мило та чиста вода. А вакцини просто були винайдені у ті ж часи.

Лідія: “масони”

Усі антивакцинатори так чи інакше вірять у теорію змови, але Лідія знає про це краще всіх. Вакцини – це не лише хитрий спосіб заробітку. Це інструмент багатих для стерилізації бідних, щоб зменшити чисельність населення планети.

Жанна: “природа”

Жанна впевнена, що вся ця сучасна медицина вбиває. Потрібно жити в гармонії з матінкою-природою. Природній імунітет – ось, що треба (навіть якщо кір у 2 випадках з 1000 викликає смерть). Навіть не намагайтеся розказувати їй, що до сучасної медицини тривалість життя була близько 40 років.

Ті, хто з будь-яких міркувань вводять людей в оману про вакцинацію, перекручуючи факти, роблячи логічні помилки, що призводить до спалахів та епідемій, на мою думку, є злочинцями.

Вас явно зацікавить: Запитання та відповіді про вакцинацію.

Читайте в Телеграм
Stepan Beglaryan

Степан Бегларян, педіатр, дитячий імунолог.
Консультую на прийомі (Київ), а також онлайн.
Розробляю інформаційні сервіси.

Якщо можу допомогти:
онлайн консультація

Складіть особисту схему вакцинації:
вакарта – вакцинальна карта

Розпишу вам індивідуальний план щеплень:
замовити в імунолога

Заповню та завірю історію щеплень:
міжнародний сертифікат вакцинації

Дорослим пацієнтам:
Ілона Бегларян - терапевт, кардіолог

Перевірте імунну систему дитини:
імунологічний онлайн тест

Опубліковано Степан Бегларян

Педіатр, дитячий імунолог. Приймаю в клініці Смарт Медікал Центр (Київ). Люблю наукові докази та здоровий глузд. Пишу дисертацію з первинних імунодефіцитів. Розробляю вакцинальну карту "вакарта" - vakarta.com

Залишити коментар

Прокоментуйте

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.