Противірусні препарати

View this post on Instagram

Противірусні препарати існують лише проти: – герпесвірусів (лише пригнітити), – ВІЛ-інфекції (лише пригнітити), – вірусних гепатитів (по-різному), – грипу і все. Вони досить токсичні, мають значні побічні ефекти та призначаються лише під наглядом лікаря при серйозному перебігу хвороби. Хоча Ілон Маск роздумує про польоти на Марс… Проти поширених респіраторних та кишкових вірусних інфекцій, проти більш небезпечних кору, краснухи, епідемічного паротиту, ковід-19, поліомієліту, сказу, кліщового енцефаліту, папіломавірусу тощо – жодні засоби не допомагають. Лише симптоматична терапія. При більш небезпечних хворобах часто використовують молитви. Однак жодної ефективності жодний спосіб не має. Реклама всіляких препаратів від ГРВІ вже починається в різних теле- та інтернет-медіа. Ну дозволяє ця реклама отримувати каналам доходи і знімати шоу, цікаві чи не дуже. Просто змиріться, така реклама є і буде. Як і політики, що обіцяють людям приємні на слух речі, хоча й неможливі. Не треба голосувати грошима в аптеках за недієві препарати. P.S. Чи ви думали, діти менше хворіли весною і влітку бо тепло було? В перших числах вересня ще добра стояла спека. Але вірусні інфекції люблять, коли всі добре контактують, особливо в тісних колективах. Особливо з масками під носом (чи без них, що рівноцінно). P.P.S. Для тих, хто думав, що знов рекламую тут свій сервіс найкращого індивідуального календаря вакцинації, ось – @vakarta.com_vaccination

A post shared by Педіатр. Дитячий імунолог (@stepanbeglaryan) on

Противірусні препарати існують лише проти:

– герпесвірусів (лише пригнітити),
– ВІЛ-інфекції (лише пригнітити),
– вірусних гепатитів (по-різному),
– грипу
і все.

Вони досить токсичні, мають значні побічні ефекти та призначаються лише під наглядом лікаря при серйозному перебігу хвороби.

Хоча Ілон Маск роздумує про польоти на Марс…

Проти поширених респіраторних та кишкових вірусних інфекцій, проти більш небезпечних кору, краснухи, епідемічного паротиту, ковід-19, поліомієліту, сказу, кліщового енцефаліту, папіломавірусу тощо – жодні засоби не допомагають.

Лише симптоматична терапія. При більш небезпечних хворобах часто використовують молитви. Однак жодної ефективності жодний спосіб не має.

Реклама всіляких препаратів від ГРВІ вже починається в різних теле- та інтернет-медіа. Ну дозволяє ця реклама отримувати каналам доходи і знімати шоу, цікаві чи не дуже. Просто змиріться, така реклама є і буде. Як і політики, що обіцяють людям приємні на слух речі, хоча й неможливі.

Не треба голосувати грошима в аптеках за недієві препарати.

P.S. Чи ви думали, діти менше хворіли весною і влітку бо тепло було?
В перших числах вересня ще добра стояла спека. Але вірусні інфекції люблять, коли всі добре контактують, особливо в тісних колективах. Особливо з масками під носом (чи без них, що рівноцінно).

Читайте в Телеграм




Stepan Beglaryan

Степан Бегларян, педіатр, дитячий імунолог.
Консультую на прийомі (Київ), а також онлайн.
Розробляю інформаційні сервіси.

Якщо можу допомогти:
онлайн консультація

Складіть особисту схему вакцинації:
вакарта – вакцинальна карта

Розпишу вам індивідуальний план щеплень:
замовити в імунолога

Заповню та завірю історію щеплень:
міжнародний сертифікат вакцинації

Дорослим пацієнтам:
Ілона Бегларян - терапевт, кардіолог

Перевірте імунну систему дитини:
імунологічний онлайн тест

Опубліковано Степан Бегларян

Педіатр, дитячий імунолог. Приймаю в клініці Смарт Медікал Центр (Київ). Люблю наукові докази та здоровий глузд. Пишу дисертацію з первинних імунодефіцитів. Розробляю вакцинальну карту "вакарта" - vakarta.com

Залишити коментар

Прокоментуйте

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.