Про мене

Вітаю вас! Мене звати Степан Бегларян, я дитячий лікар.

Веду прийом як педіатр, дитячий імунолог у клініці Смарт Медікал Центр, Київ.

Дотримуюся наукового світогляду та доказових фактів. Люблю здоровий глузд. Пишу час від часу на медичну тематику в соцмережах і тут на сайті.

Розробляю онлайн сервіси:

Біографічна довідка

Народився у містечку Абовян, що поряд із столицею Вірменії, Єреваном. У віці 5 років вирішив, що стану лікарем, лікуватиму дітей.

Горджуся батьками, які, незважаючи на важкі часи у Вірменії початку 1990-х років, докладали значних зусиль: батько – на підтримання фінансового благополуччя родини, мама – у розвиток мене та сестри. Коли мені було 6, переїхали з сім’єю в Україну, в м. Чернівці.

У перший клас пішов у Чернівецьку школу №22, що спеціалізується на вивченні англійської мови. Але на той момент зовсім не знав української, трохи говорив та читав російською. Мову вивчив за декілька місяців. За роки навчання брав участь та здобував призові місця на численних учнівських міських олімпіадах з української мови і літератури, математики, географії, фізики.

Екстерном закінчив Чернівецьку музичну школу №2 по класу акордеона. Пізніше відвідував там уроки гітари. Неодноразово виступав з ансамблями та самостійно на сцені Чернівецької обласної філармонії.

З 8 по 11 класи навчався у Чернівецькому медичному ліцеї №3, який закінчив з золотою медаллю. Щороку займав призові місця у міських, обласних олімпіадах з біології, хімії, географії, представляв Чернівецьку область на республіканських олімпіадах з біології та хімії, також здобував призові місця.

З 2007 по 2013 р. навчався у Буковинському державному медичному університеті за спеціальністю “Педіатрія”. Був старостою групи, відвідував гуртки студентського наукового товариства (кафедри педіатрії, дитячої хірургії та отоларингології). Протягом 5-6 курсів з власної ініціативи і за підтримки лікарів асистував на хірургічних та урологічних операціях у хірургічному відділенні Міської дитячої клінічної лікарні м. Чернівців.

По закінченню 6 років навчання отримав направлення педіатром в інший кінець України, в місто Чернігів. Проходив інтернатуру на базах Чернігівської обласної дитячої лікарні та Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”, м. Київ.

Під час інтернатури в Києві головний дитячий імунолог України, професор Чернишова Людмила Іванівна та колектив очолюваної нею кафедри запросили мене до себе.

Пройшов на кафедрі клінічну ордиратуру. В той же час працював дитячим інфекціоністом – чергував у інфекційному відділенні Київської дитячої лікарні №1.

Пройшов навчання в аспірантурі. У 2022 році захистив дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії PhD (кандидата медичних наук) на кафедрі дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НУОЗ імені П. Л. Шупика. Тема дисертації: “Поетапний скринінг первинних імунодефіцитів у дітей з використанням інформаційних систем”.

Інтернет та нові технології завжди бачив легкими для освоєння. Самостійно з підліткового віку вивчив мови веб-програмування, розбираюся на достатньому рівні у PHP, HTML, CSS, фотошоплю, монтую відео при необхідності, а також оптимізую власний та колективний робочий процес.

Створив сайти Всеукраїнської асоціації дитячої імунології та кафедри. Консультував з медичних питань Міжнародний центр перекладів Майвік Солюшнс. У цьому бюро перекладів працює моя сестра Ануш Бегларян, звертайтеся до неї з питань професійного перекладу.

Дружина теж лікар – терапевт і кардіолог.

З 2019 року розробляю у вільний час сервіс “Вакарта – вакцинальна карта” – vakarta.com

Зв’язатися зі мною

Щоб зв’язатися зі мною онлайн або зустрітися особисто, перейдіть на сторінку контактних даних.

Сертифікати

Читайте в Телеграм
Stepan Beglaryan

Степан Бегларян, педіатр, дитячий імунолог.
Консультую на прийомі (Київ), а також онлайн.
Розробляю інформаційні сервіси.

Якщо можу допомогти:
онлайн консультація

Складіть особисту схему вакцинації:
вакарта – вакцинальна карта

Розпишу вам індивідуальний план щеплень:
замовити в імунолога

Заповню та завірю історію щеплень:
міжнародний сертифікат вакцинації

Дорослим пацієнтам:
Ілона Бегларян - терапевт, кардіолог

Перевірте імунну систему дитини:
імунологічний онлайн тест